GóRA

Projektanci wnętrz we Wrocławiu – Inspiro ART

Wykończenie mieszkania pod klucz z projektantem wnętrz

Wiele deweloperów oferuje usługi wykończenia mieszkań pod klucz przez współpracujące z nimi biura projektowe, ale także mają Państwo możliwość skorzystania z zewnętrznej obsługi. W naszym biurze InspiroART czekają na Państwa doświadczeni projektanci wnętrz. Wrocław to główny obszar, na którym koncentrujemy swoją działalność.

Projekt pod klucz

Dla naszych klientów przygotowujemy dopracowane w najdrobniejszych detalach projekty wnętrz pod klucz. Jesteśmy w stanie zharmonizować takie rozwiązania wykończeniowe i aranżacyjne, które będą pasowały do danej przestrzeni idealnie i będą całkowicie wykorzystywały jej potencjał. Oczywiście, pod uwagę bierzemy zawsze indywidualne wymagania klientów – zależy nam na tym, aby mieszkali Państwo wygodnie i pięknie.

Nasze projekty wnętrz uwzględniają wszystkie najmniejsze detale – zajmujemy się doborem odpowiednich materiałów wykończeniowych, mebli, dekoracji oraz oświetlenia. Także jesteśmy w stanie przygotować dla naszych klientów projekty wyposażenia wnętrz i poszczególnych pomieszczeń, na przykład kuchni czy łazienki – często to one sprawiają najwięcej problemów w urządzeniu.

Nadzór autorski

Jeśli nie mogą uczestniczyć Państwo w procesie realizacji prac, wtedy służymy także pomocą w zakresie nadzoru autorskiego – inwestorskiego. Wówczas to my zajmiemy się kontaktami z podwykonawcami, będziemy zajmowali się także nadzorowaniem wszystkich prac prowadzonych w ramach realizacji danego projektu.

Nasi projektanci wnętrz we Wrocławiu to eksperci w swojej dziedzinie, którzy pomogą Państwu w realizacji marzeń - wiemy, co zrobić, aby radość z nowego mieszkania była jeszcze większa.Zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dokładnych informacji związanych z projektem wnętrza!