GóRA

Projektowanie wnętrz we Wrocławiu – Inspiro ART

Etapy projektowania wnętrz

Praca nad projektem wnętrz jest czynnością wieloetapową, która zakłada także ścisłą współpracę z klientem – aby gotowe wnętrze mogło spełnić wszystkie jego wymagania. Dlatego też w naszym biurze projektowym InspiroART zawsze postępujemy tak, aby gotowy projekt był odzwierciedleniem Państwa życzeń i jednocześnie także bazował na naszym wieloletnim doświadczeniu, by był dopracowany w najdrobniejszych szczegółach pod kątem technicznym.

Działanie krok po kroku

Jeżeli interesuje Państwa projektowanie wnętrz we Wrocławiu, wtedy zachęcamy do zapoznania się z procedurą – dzięki temu będą wiedzieli Państwo, jak przygotowujemy nasze projekty wnętrz krok po kroku.
  1. Konsultacje z klientem. Zanim przystąpimy do jakichkolwiek prac projektowych, zawsze na początku konsultujemy się z Państwem. Nasz projektant przyjeżdża a miejsce, wykonuje odpowiednie pomiary, sprawdza dokumentację i prowadzi inwentaryzację wnętrza. Podczas spotkania także ustala indywidualne potrzeby i preferencje estetyczne klientów.

  2. Projekt koncepcyjny. Na podstawie konsultacji przygotowujemy projekt koncepcyjny przestrzeni – bazuje on na projekcie funkcjonalnym zawierającym układ funkcjonalny lokalu, także w widokach 3D. Dobieramy przykładowe materiały wykończeniowe i kolorystykę, podstawowe wyposażenie, na przykład meble, ceramikę łazienkową, oświetlenie. Projekt koncepcyjny przekazujemy klientowi również w formie wizualizacji 3D – wtedy może on zobaczyć dokładniej, jak wnętrze będzie prezentować się już po zakończeniu prac.

  3. Projekt techniczny. Gdy klient zaakceptuje projekt koncepcyjny, w razie potrzeby zawsze wprowadzamy do niego także wszystkie kluczowe zmiany, wtedy przystępujemy do prac nad projektem technicznym, który jest projektem wykonawczym. W tym przypadku gotowy projekt zawiera już wszystkie dokładne elementy potrzebne do prowadzenia prac – rzuty, widoki i przekroje ścian, sufitów, łazienki, kuchni, mebli, detali. Dostarczamy także szczegółowe wykazy ze specyfikacją wszystkich wykorzystanych elementów.

  4. Nadzór autorski. Ostatni etap prac to nadzór autorski – polega on na spotkaniu projektanta wnętrz z wykonawcą, a także na regularnym pilnowaniu zgodności prowadzonych prac z projektem technicznym. W ten sposób mają Państwo pewność, że będzie on prezentował się dokładnie tak, jak zostało to zaplanowane.

InspiroART – projektowanie wnętrz – Wrocław – zachęcamy do wybrania naszej oferty!